SZUKAJ

Strona głównaWszystkie WymiankiWszystkie PoszukiwaneBezpieczeństwoPomoc

Login:

Hasło:Zapomniałes hasła?

Wymiana U martwych w Dallas - ciuchy, wymiana ciuchów, wymiana ubrań Wymianki.pl
Wymianka
 
 Wyslij email do aaniaa1912
 Oferty tego Użytkownika
 Zobacz zdjęcie
 Wróć
 
Tytuł U martwych w Dallas
Kategoria Literatura
Data dodania 12⁄27⁄2010
Użytkownik aaniaa1912 (0)
Typ Używany
Kondycja �redni
Rozmiar 0
 
 
 

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą się zdecydować, co o tym naprawdę myśleć.

Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona.

Pewnego razu Sookie znajduje na parkingu ciało zamordowanego kucharza z baru, w którym pracuje. Jakby tego było mało, zostaje śmiertelnie poraniona i otruta przez tajemnicza postać. Na szczęście, pewne przyjacielsko usposobione wampiry wysysają jej zatrutą krew. Kiedy proszą ja o przysługę, Sookie wdzięczna za uratowanie życia nie odmawia. Wkrótce wykorzystuje swoje telepatyczne zdolności, aby znaleźć wskazówkę co do zaginięcia pewnego wampira. Wkrótce, jednak Sookie zaczyna żałować swej decyzji…-


 
Wymianki.pl © 2007
Reklama / Współpraca